Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki109. Agata Krutul, Slåss I, 2021 109. Agata Krutul, Slåss I, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl,płótno, 60 x 70 cm sygnowany l.d.:AAKRUTUL2021 na odwrociu l.d.: AAKRUTUL2021slåss. 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 5500 SKU: 9e29dff1b301 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24091