Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki105. Piotr Jakubczak, Kwarantanna, 2020 105. Piotr Jakubczak, Kwarantanna, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100 x 70 cm 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 6000 SKU: 1fbf66185218 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23706