104. Jan Tarasin, Przedmioty III, 1991

1. Opis pozycji: akwarela,papier, 29 x 39 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l.d.: ‘Jan Tarasin 91’, sygnowany,datowany i opisany na odwrociu ‘Przedmioty III, Jan Tarasin 91’
2. Cena wywoławcza: 8000
3. Cena końcowa: 20000

SKU: 9120ca932691 Kategoria: Product ID: 24084