Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki102. Henryk Opałka, Opętanie XXI wieku 102. Henryk Opałka, Opętanie XXI wieku Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: litografia 1/20, 76 x 59 cm sygnowana H.Opałka praca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 900 3. Cena końcowa: 0 SKU: fa8a8f04931a Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24080