Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki101. Dariusz Miliński, Lotnik zakochany, 2020 101. Dariusz Miliński, Lotnik zakochany, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 40 x 40 cm w oprawie 53,5 x 63, 5 cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 4000 SKU: 38c4932091c2 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24078