101. Dariusz Miliński, Lotnik zakochany, 2020

1. Opis pozycji: olej,płótno, 40 x 40 cm
w oprawie 53,5 x 63, 5 cm
2. Cena wywoławcza: 3000
3. Cena końcowa: 4000

SKU: 38c4932091c2 Kategoria: Product ID: 24078