Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki100. Wioletta Jaskólska, ‘ La Dolce Vita ‘2022 100. Wioletta Jaskólska, ‘ La Dolce Vita ‘2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100×100 cm, w ramie 105×105 cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 0 SKU: aaa890565f30 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25834