100. Mariusz Dydo, Gamma Bear, model Matisse, 2017

1. Opis pozycji: ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie i złocona, 19x11x15,5 cm
sygnowany i numerowany na podstawie 28/2018, logo autora
2. Cena wywoławcza: 500
3. Cena końcowa: 500

1}

SKU: bedf27a666e3 Kategoria: Product ID: 20806