Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki100. Jacek Sienicki, ‘Bez tytułu’, 1996 100. Jacek Sienicki, ‘Bez tytułu’, 1996 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 146×97, w oprawie 99,5×148 sygnowany w prawym górnym rogu ‘Jacek Siennicki 96’ 2. Cena wywoławcza: 55000 3. Cena końcowa: 56000 SKU: 5a50def5bae9 Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26127