100. Henryk Opałka, Gealogia natury, 1981

1. Opis pozycji: litografia / papier, 1/7, 82,5 x 70 cm

sygnowany p.d.:H.Opałka 81, opisany: gealogia natury | litografia 1/7 |H. Opałka 81
praca pochodzi z kolekcji rodzinnej
2. Cena wywoławcza: 500
3. Cena końcowa: 1300

SKU: 2570e0e4c642 Kategoria: Product ID: 24480