Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki100. Adam Bakalarz, FL12, 2021 100. Adam Bakalarz, FL12, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl,płótno, 60 x100 cm sygnowany i opisany na odwrociu:A.Bakalarz, 2021, FL12 dołączony certyfikat autora 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 20000 SKU: f73318046799 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24077