100. Adam Bakalarz, FL12, 2021

1. Opis pozycji: akryl,płótno, 60 x100 cm

sygnowany i opisany na odwrociu:A.Bakalarz, 2021, FL12
dołączony certyfikat autora
2. Cena wywoławcza: 8000
3. Cena końcowa: 20000

SKU: f73318046799 Kategoria: Product ID: 24077