Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki10. Urszula Tekieli, bez tytułu, 2018 10. Urszula Tekieli, bez tytułu, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 60 x 70 cm, 97 x 88 cm 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 12000 SKU: a14c4d770604 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23554