10. Piotr Młodożeniec, Zakropkowany facet, 2022

1. Opis pozycji: akryl, płótno, 69 x 97,5 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Piotr Młodożeniec| Zakropkowany facet| monogram PM| 22| IV|
2. Cena wywoławcza: 2500
3. Cena końcowa: 5500

SKU: 358da216f8eb Kategoria: Product ID: 24946