Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki10. Paweł Kałużyński, “Vertigo”, 2023 10. Paweł Kałużyński, “Vertigo”, 2023 Opis pozycji: olej, akryl, szkliwo, płótno, 27x38cm, w oprawie 33×43,5 cm Cena wylicytowana: 4 000 Cena wywoławcza: 3000Estymacja: 4000 – 5500 SKU: aecb2413ed0d Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26450