Strona głównaIV Aukcja Sztuki10. Marzena Machaj, Nieobecna, 2018 10. Marzena Machaj, Nieobecna, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1700 1} SKU: 2d04d0885465 Kategoria: IV Aukcja Sztuki Product ID: 20624