Strona głównaV Aukcja Sztuki10. Łukasz Jankiewicz, Barwy odkryte, 2019 10. Łukasz Jankiewicz, Barwy odkryte, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 120×90 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 1} SKU: 96a108c700b4 Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20873