Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki10. Klaudia Świątczak – Pjanka, Blue sos, 2020 10. Klaudia Świątczak – Pjanka, Blue sos, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 80x80cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 2200 SKU: 513f23375967 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23249