10. Joanna Sarapata, Ecole de Paris, 2021

1. Opis pozycji: olej,szlagmetal,płótno, 110 x 110 cm

sygnowany w p.d. ‘Sarapata ‘
2. Cena wywoławcza: 18000
3. Cena końcowa: 28000

SKU: c6b9b903f165 Kategoria: Product ID: 23931