Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki10. Andrzej Kotkowski, Wieczór w Krynicy Zdrój, 2018 r. 10. Andrzej Kotkowski, Wieczór w Krynicy Zdrój, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno 90 x 65 cm 2. Cena wywoławcza: 500 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno 90 x 65 cm SKU: 9a2da819877d Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20452