10. Andrzej Kotkowski, Wieczór w Krynicy Zdrój, 2018 r.

1. olej/płótno 90 x 65 cm
2. Cena wywoławcza: 500

olej/płótno 90 x 65 cm

SKU: 9a2da819877d Kategoria: Product ID: 20452