10. Agata Krutul, Avgang II, 2021
1. Opis pozycji: akryl /autorska technika mieszana / płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d: AAKRUTUL2021, opisany na odwrociu AAKRUTL|AVGANG|
2021
2. Cena wywoławcza: 2500
3. Cena końcowa: 4000