Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki1. Rafał Olbiński, ‘Prawdopodobny kochanek’, 2023 1. Rafał Olbiński, ‘Prawdopodobny kochanek’, 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 57×45 sygnowany w l. d. rogu 2. Cena wywoławcza: 40000 3. Cena końcowa: 80000 SKU: bd2180982a4e Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25924