Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki1. Rafał Olbiński, Orfeo Ed Euridice, 2020 1. Rafał Olbiński, Orfeo Ed Euridice, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/akryl/płótno; rozmiar: 145x107cm 2. Cena wywoławcza: 70000 3. Cena końcowa: 150000 SKU: 6930f24dd6b7 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23232