Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki1. Rafał Olbiński, Hurricane Season, 2021 1. Rafał Olbiński, Hurricane Season, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,akryl,płótno, 92×120 cm 2. Cena wywoławcza: 90000 3. Cena końcowa: 150000 SKU: c33c1b5cc2db Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23915