Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki1. Rafał Olbiński, Eye on the prise, 2020 1. Rafał Olbiński, Eye on the prise, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/akryl/płótno, 79 x 59 cm 2. Cena wywoławcza: 54000 3. Cena końcowa: 140000 SKU: a9ab5055dd40 Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23541