1. Olga Bukowska, Żar-ptica albo Rajski ptak, 2018 r.

1. olej/płótno, 116 x 89 cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 2200

olej/płótno, 116 x 89 cm

SKU: 94b19f713179 Kategoria: Product ID: 20434