Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki1. Olga Bukowska, Żar-ptica albo Rajski ptak, 2018 r. 1. Olga Bukowska, Żar-ptica albo Rajski ptak, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 116 x 89 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 2200 olej/płótno, 116 x 89 cm SKU: 94b19f713179 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20434