Strona głównaV Aukcja Sztuki1. Olga Bukowska, Gdynia Forever, 2014 1. Olga Bukowska, Gdynia Forever, 2014 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×120 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 1} SKU: dcc6f2835907 Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20855