Strona głównaIV Aukcja Sztuki1. Olga Bukowska, Anielica Stróżyca, 2018 1. Olga Bukowska, Anielica Stróżyca, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×120 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: d6f481256aed Kategoria: IV Aukcja Sztuki Product ID: 20606