Strona głównaX Aukcja Sztuki1. Magdalena Konopka, Pragnienia 1. Magdalena Konopka, Pragnienia Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2020, olej/płótno, 150 x 120 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 2800 SKU: c455938ac734 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22902