Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki02. Vadim Voitekhovitch, “Rynek Główny w Krakowie”, 2023 02. Vadim Voitekhovitch, “Rynek Główny w Krakowie”, 2023 Opis pozycji: olej, płótno, 100x70cm Cena wylicytowana: 8 500 Cena wywoławcza: 8000Estymacja: 12000 – 16000 SKU: 2b8d2c04bf9b Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26434