Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki01. Katarzyna Karpowicz, “Zimka”, 2020 01. Katarzyna Karpowicz, “Zimka”, 2020 Opis pozycji: olej, płótno, 50×60 cm, w oprawie 66×56,5 cm Cena wylicytowana: 20 000 Cena wywoławcza: 8000Estymacja: 15000 – 17000 SKU: ee4a1c9dfb08 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26432