92. Dariusz Miliński, Krótka chwila , 2005
1. Opis pozycji: olej, deska, 67 x 23 cm, w oprawie 91 x 39 cm
sygnowany p.d.:D.Milinski 05, sygnowany i opisany na odwrociu: KRÓTKA CHWILA |D.MILIŃSKI| 2005 |
2. Cena wywoławcza: 2000
3. Cena końcowa: 3600