Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki89. Krystyna Brzechwa, Przed balem, 2009 89. Krystyna Brzechwa, Przed balem, 2009 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 70 x 100 cm, w oprawie 72 x 102 cm sygnowany l.d.: K.Brzechwa 2009, sygnowany i opisany na odwrociu: K.BRZECHWA| Przed balem| 2. Cena wywoławcza: 1800 3. Cena końcowa: 0 SKU: 5f65150eb6f0 Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25097