Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki93. Magdalena Połacik, Wycieczka, 2022 93. Magdalena Połacik, Wycieczka, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 73 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 3400 SKU: d49ebdf3d21f Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24864