Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki42. Dariusz Mlącki, Świeca, 2022 42. Dariusz Mlącki, Świeca, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, akryl, płótno, 120 x 180 cm 2. Cena wywoławcza: 6000 3. Cena końcowa: 6000 SKU: 5df0c756a01b Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24771