Witamy w Mazowieckim Domu Aukcyjnym

86. Eugeniusz Markowski, Diablo 3-4-1 lata 90

12,000.00

Estymacja: 20 000 – 28 000
Rozmiar: 50 x 60 cm
Technika: olej/płótno
droit de suite
sygnowany p.d.: E.Markowski, opisany na odwrociu E.Markowski WARSZAWA DIABLO 3-4-1

×