Witamy w Mazowieckim Domu Aukcyjnym

Sprzedany, 7. Tomasz Sętowski, Goddess of storms

46,000.00

Sprzedany: 60000
Estymacja: 65000 – 85000

Opis: olej,płótno, 100 x 80 cm
w oprawie 135 x115 cm, sygnowany l.d: T.Sętowski
dołączony certyfikat autora
Droit de suite

×