Witamy w Mazowieckim Domu Aukcyjnym

Sprzedany, 6. Edward Dwurnik, Kontrabasista, 2017

9,000.00

Sprzedany: 14000
Estymacja: 15000 – 17000

Opis: akryl,płótno, 13 x18 cm, sygnowany i datowany u góry:2017|E.DWURNIK
sygnowany na odwrociu: 2017|E.DWURNIK
Droit de suite

×