Witamy w Mazowieckim Domu Aukcyjnym

Sprzedany, 4. Urszula Tekieli, Bombicilla Garrulus, 2021

3,000.00

Sprzedany: 16000
Estymacja: 10000 – 15000

Opis: olej,płótno, 80 x70 cm, sygnowany p.d :Urszula Tekieli | 2021
sygnowany i opisany na odwrociu: Bombicilla Garrulus |2021| Urszula Tekieli |nr.kat.440/01/21
Droit de suite

×