. Henryk Cześnik - Bal u krawcowej, 2022

CENA WYWOŁAWCZA:

ESTYMACJA: –

olej, płótno, 65 x 100 cm

opisany u góry: BAL U KRAWCOWEJ, sygnowwany p.d.:H.Cześnik 2022