. Eugeniusz Markowski - Koń 1-5

CENA WYWOŁAWCZA:

ESTYMACJA: –

olej, płótno, 73,5 x 65,5 cm,w oprawie 75 x 66,5 cm

sygnowany p.d.: E.Markowski, na odwrociu na płótnie namalowane dwie miniatury obrazków przedstawiające krzesło, sygnowany p.g.E.Markowski, opisany na górnej listwie krosna „KOŃ” 1- 5|2.12.5

Droit de Suite