97. Henryk Opałka, Videolit I, 1984

1. Opis pozycji: litografia autorska 2/5 , papier, 54, 5 x 71,5 cm (zadruk), 63,5 x 71,5 cm (wymiar arkusza)

sygnowany i opisany u dołu: Videolit I-84 |Litografia 2/5| H Opalka 84| praca pochodzi z kolekcji rodzinnej
2. Cena wywoławcza: 800

SKU: 9390622ce31f Kategoria: Product ID: 25113