Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki95. Anna Kristina Zinchenko, Shell, 2022 95. Anna Kristina Zinchenko, Shell, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, akryl, spray, płótno, 100 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 329c18dd86aa Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25109