94. Joanna Jeżewska-Desperak, Kamienna Madera, 2020

1. Opis pozycji: olej, płótno, 140 x 80 cm w oprawie 144,5 x 85 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: Joanna Jeżewska- Desperak|Kamienna Madera|140 x 80 cm| olej na płótnie| 2020|J.Desperak|
2. Cena wywoławcza: 3200

SKU: 150a016005a7 Kategoria: Product ID: 25107