94. Joanna Jeżewska-Desperak, Kamienna Madera, 2020
1. Opis pozycji: olej, płótno, 140 x 80 cm w oprawie 144,5 x 85 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: Joanna Jeżewska- Desperak|Kamienna Madera|140 x 80 cm| olej na płótnie| 2020|J.Desperak|
2. Cena wywoławcza: 3200