90. Edward Dwurnik, Pomarańczowe tulipany, 2018

1. Opis pozycji: akryl, płótno, 30 x 40 cm

sygnowany p.d.: 2018 E. Dwurnik, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘2018| E.DWURNIK|’POMARAŃCZOWE TULIPANY’|NR:XXIII-1655-7608
2. Cena wywoławcza: 25000
3. Cena końcowa: 36000

SKU: 42cf29692e10 Kategoria: Product ID: 24859