Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki89. Zofia Błażko, Ksenia, 2016 89. Zofia Błażko, Ksenia, 2016 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 73 x 54, w oprawie 79,5 x 60,5 cm sygnowany monogramem artystki p.d.: ‘ZB’ 2. Cena wywoławcza: 6000 3. Cena końcowa: 6500 SKU: 3b0c87d803b0 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25567