Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej89. Katarzyna Szurkowska, W chmurach i błękicie, 2021 89. Katarzyna Szurkowska, W chmurach i błękicie, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 140 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 1800 SKU: 46ade5ec00a8 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25293