86. Jacek Łydżba, Rowerzystka, 2021 – 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 120 cm , w oprawie106 x 126 cm

sygnowany p.d.:JACEK ŁYDŻBA 2021, sygnowany i opisany na odwrociu:JACEK ŁYDŻBA | 2022 |ROWERZYSTKA |
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 6500

SKU: ebbc0b4baecb Kategoria: Product ID: 24851