Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki85. Jerzy Zajączkowski, bez tytułu, 2023 85. Jerzy Zajączkowski, bez tytułu, 2023 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: stal aluminiowa, olej, wysokość 20 cm sygnowany i opisany na spodzie: Jerzy Zajączkowski| bez tytułu|2022| 2. Cena wywoławcza: 4000 3. Cena końcowa: 4200 SKU: 1f7d91f2bb22 Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25559