Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki84. Piotr Jakubczak, Elle homo, 2021 84. Piotr Jakubczak, Elle homo, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 110 x 80 cm sygnowany z przodu, sygnowany i opisany na odwrociu:ELLE HOMO |popieram musiałem|2021.| 110 x 80 | 2. Cena wywoławcza: 5000 3. Cena końcowa: 0 SKU: e0c4a55da3db Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24848