8. Dorota Kuźnik, Z cyklu ‘Comme des garcons’, 2022

1. Opis pozycji: olej, płótno, 100 x 90 cm

sygnowany l.d.: D.Kuźnik, sygnowany i opisany na odwrociu: Dorota Kuźnik | 2022 | z cyklu’Comme des garcons’
2. Cena wywoławcza: 7000
3. Cena końcowa: 8500

SKU: f3f1fa4cc425 Kategoria: Product ID: 24707