Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej77. Anna Tajak, Chwila, 2020 77. Anna Tajak, Chwila, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 3200 SKU: 1339ce092ef5 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25269